שירותי המשרד

משרדנו הינו משרד עורכי דין המתמחה במקרקעין. המשרד מעניק שירותים משפטיים מגוונים וביניהם ניסוח הסכמים מסחריים, הסכמי מכר של דירות וקרקעות, עריכת ייפוי כוח מתמשך ומינוי אפוטרופוס, צוואות וירושות, הסכמי ממון, הוצאה לפועל, קניין רוחני.

משרדנו מתמחה, בין היתר, בחקירה של נכסי מקרקעין מהמאה הקודמת, אשר זהות בעליהם אינה ידועה.

המשרד, בראשותו של עו"ד עוז שושן, מנהל חקירות משפטיות בישראל ובחו"ל, השירות כולל ביצוע חיפוש בארכיונים, בתי משפט, אוספים, מחקר גנאולוגי, חקירות פרונטליות תוך שימוש בכלים טכנולוגיים ועזרים מתקדמים.

במסגרת השירות, משרדנו מלווה יזמים, קבלנים ומתווכים בניהול מו"מ בארץ ובחו"ל למטרת איתור ורכישת מקרקעין בבעלות בעלים ויורשים רבים, המצריכה מיומניות של מו"מ, היכרות עם הדין הזר ויכולת לתקשר בשפות שונות על מנת להשלים את עסקת המכר ולהביאה לרישום.
כמו כן, משרדנו מתמחה גם בדיני הירושה בארץ ובחו"ל, ולשם כך פועל לקיום צוואות וירושות בהן עשרות ואף מאות יורשים מכל קצווי תבל, וזאת כחלק מהסדרת בעלות בנכסים שהוזנחו ו/או נשכחו במהלך הדורות.

כחלק מעיסוקו של המשרד במקרקעין ובסוגיות מקרקעין נושנות, אנו מטפלים גם בחובות מיסי עבר, לרבות מס רכוש שהוטלו על מקרקעין במאה הקודמת ופעמים רבות ללא פתרון סוגיות אלה, לא ניתן להעביר את הבעלות בנכסים.

המשרד נותן שירות לקשת רחבה של מגזרי פעילות עסקית:

דילוג לתוכן